Dopravní nehoda 4.6.2023

K těžké dopravní nehodě dvou motocyklů na silnici I/50 nedaleko obce Střílky vyjížděli dnes krátce po třetí hodině odpoledne profesionální hasiči ze stanic Morkovice Slížany a Uherské Hradiště, a také dobrovolná jednotka z Koryčan. Podle zjištěných informací se na místě nacházely tři zraněné osoby, z toho u dvou byla nutná resuscitace. Hasiči okamžitě zajistili místo nehody a pomohli zdravotníkům v poskytování první pomoci všem zraněným. Dva z nich se bohužel zachránit nepodařilo a lékař konstatoval exitus. Třetí zraněná osoba byla letecky přepravena do nemocnice. Po dobu provádění záchranných a likvidačních prací a vyšetřování nehody byla komunikace úplně uzavřena v obou směrech

Zdroj článek a fotografie: https://www.facebook.com/hzszlk

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA